Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21

MijnKNLTB: Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21

Jongens 3e klasse t/m 17 jaar, Forescate 1, Afdeling 3 (coördinator: ouder Vince)

Jongens 3e klasse  t/m 17 jaar, Forescate 1, Afdeling 3 (coördinator: ouder Vince)
Stijn Manders7,1119(7)7,8713(7)
Jalal Mouaddab8,5848(8)7,8439(7)
Vince Oostveen8,1794(8)7,7430(7)
Maarten van Fraassen7,3556(7)8,0413(8)
Ruben de Rooij9,5371(8)8,3590(8)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1CAPELLE 1761037
2FORESCATE 2761035
3WADDINXVEEN 1741228
4TRIOMF 1723219
5ZEVENSPRONG 2722318
6ZOETERMEER 2721414
7LEIDSCHENDAM 2710610
8BENTHUIZEN 170165
zondag 8 april 2018
08:30ZOETERMEER 2-CAPELLE 10 - 6Gravel
09:00WADDINXVEEN 1-ZEVENSPRONG 24 - 2Roodzand Kunstgras
11:00LEIDSCHENDAM 2-TRIOMF 11 - 5Kunstgras
13:00BENTHUIZEN 1-FORESCATE 20 - 6Kunstgras
zondag 15 april 2018
09:00CAPELLE 1-WADDINXVEEN 14 - 2Roodzand Kunstgras
10:00ZEVENSPRONG 2-ZOETERMEER 26 - 0
13:30FORESCATE 2-LEIDSCHENDAM 26 - 0Gravel
12:00TRIOMF 1-BENTHUIZEN 15 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
08:30ZOETERMEER 2-FORESCATE 21 - 5Gravel
09:00WADDINXVEEN 1-TRIOMF 13 - 3Roodzand Kunstgras
13:00LEIDSCHENDAM 2-ZEVENSPRONG 22 - 4Kunstgras
13:00BENTHUIZEN 1-CAPELLE 10 - 6Kunstgras
zondag 6 mei 2018
09:00CAPELLE 1-LEIDSCHENDAM 26 - 0Roodzand Kunstgras
10:00ZEVENSPRONG 2-BENTHUIZEN 12 - 2
09:00FORESCATE 2-WADDINXVEEN 14 - 2Gravel
12:00TRIOMF 1-ZOETERMEER 23 - 3Roodzand Kunstgras
zondag 13 mei 2018
08:30ZOETERMEER 2-WADDINXVEEN 11 - 5Gravel
09:00CAPELLE 1-ZEVENSPRONG 26 - 0Roodzand Kunstgras
12:00TRIOMF 1-FORESCATE 20 - 6Roodzand Kunstgras
11:00LEIDSCHENDAM 2-BENTHUIZEN 16 - 0Kunstgras
zondag 27 mei 2018
10:00ZEVENSPRONG 2-TRIOMF 13 - 3
09:00WADDINXVEEN 1-LEIDSCHENDAM 26 - 0Roodzand Kunstgras
09:00FORESCATE 2-CAPELLE 13 - 3Gravel
13:00BENTHUIZEN 1-ZOETERMEER 22 - 4Kunstgras
zondag 3 juni 2018
08:30ZOETERMEER 2-LEIDSCHENDAM 25 - 1Roodzand Kunstgras
09:00FORESCATE 2-ZEVENSPRONG 25 - 1Gravel
09:00WADDINXVEEN 1-BENTHUIZEN 16 - 0Roodzand Kunstgras
12:00TRIOMF 1-CAPELLE 10 - 6Roodzand Kunstgras