Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Landelijk 2018

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3

MijnKNLTB: Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3

Meisjes 3e klasse t/m 17, Forescate 1 (coördinator: ouder Laura Heithuis)

Meisjes 3e klasse t/m 17, Forescate 1 (coördinator: ouder Laura Heithuis)
Chiara van Alphen7,2751(8)8,1700(8)
Laura Heithuis8,0401(8)8,3240(8)
Tessa Colsen
Lis Beaumont9,2465(8)8,9685(8)
Merel Goedegebure
Lindsey Thelen (reserve)9,3145(8)9,3981(8)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ORANJE TC 1752032
2RIJSHAEGHE 2761031
3VERBURCH 1742127
4DE RHIJENHOF 1723224
5PIJNACKER 2722319
6FORESCATE 1722319
7TANTHOF DELFT 2710610
8THOR DE BATAAF 270075
zondag 8 april 2018
09:00DE RHIJENHOF 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
09:00THOR DE BATAAF 2-PIJNACKER 20 - 6
10:00ORANJE TC 1-RIJSHAEGHE 23 - 3Gravel
09:00VERBURCH 1-TANTHOF DELFT 25 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 15 april 2018
11:00RIJSHAEGHE 2-VERBURCH 14 - 2Kunstgras
12:00PIJNACKER 2-DE RHIJENHOF 13 - 3Roodzand Kunstgras
09:00FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 24 - 2Gravel
10:30TANTHOF DELFT 2-ORANJE TC 11 - 5Kunstgras
zondag 22 april 2018
09:00THOR DE BATAAF 2-TANTHOF DELFT 22 - 4
09:00DE RHIJENHOF 1-RIJSHAEGHE 22 - 4Gravel
10:00ORANJE TC 1-FORESCATE 16 - 0Gravel
09:00VERBURCH 1-PIJNACKER 25 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 6 mei 2018
09:00PIJNACKER 2-ORANJE TC 11 - 4Roodzand Kunstgras
11:00RIJSHAEGHE 2-THOR DE BATAAF 26 - 0Kunstgras
09:00FORESCATE 1-VERBURCH 12 - 4Gravel
10:30TANTHOF DELFT 2-DE RHIJENHOF 10 - 6Kunstgras
zondag 13 mei 2018
10:00ORANJE TC 1-VERBURCH 13 - 3Gravel
11:00RIJSHAEGHE 2-TANTHOF DELFT 25 - 1Kunstgras
09:30PIJNACKER 2-FORESCATE 13 - 3Roodzand Kunstgras
11:30THOR DE BATAAF 2-DE RHIJENHOF 10 - 6
zondag 27 mei 2018
09:00DE RHIJENHOF 1-ORANJE TC 11 - 5Gravel
09:00FORESCATE 1-RIJSHAEGHE 22 - 4Gravel
09:00VERBURCH 1-THOR DE BATAAF 25 - 1Roodzand Kunstgras
11:30TANTHOF DELFT 2-PIJNACKER 22 - 4Kunstgras
zondag 3 juni 2018
09:00THOR DE BATAAF 2-ORANJE TC 10 - 6
11:00RIJSHAEGHE 2-PIJNACKER 25 - 1Kunstgras
09:00VERBURCH 1-DE RHIJENHOF 13 - 3Roodzand Kunstgras
10:30TANTHOF DELFT 2-FORESCATE 11 - 5Kunstgras