Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Noordwest 2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2

MijnKNLTB: Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2

Heren 1, 2e klasse

Heren 1, 2e klasse
Marten Stavenga (captain)8,2054(8)6,9871(7)
Bouke Bakker8,9999(8)7,6002(8)
Bas van den Beld8,5000(8)7,0388(7)
Auke Bult8,9999(8)8,7857(8)
Andre Bunnig8,9999(8)7,1505(7)
Arno van de Wiel8,9999(8)7,2383(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1DE GEVERS 1761024
2NOORDWIJK 1743022
3FORESCATE 1741216
4KATWIJK 2724114
5TEAN 1722313
6VALKENBURG ZH 2722313
7LANGERAAR 170255
8MEERBURG 270164
vrijdag 6 april 2018
19:00DE GEVERS 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
19:15MEERBURG 2-VALKENBURG ZH 20 - 4Hardcourt
19:30KATWIJK 2-LANGERAAR 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:30TEAN 1-NOORDWIJK 12 - 2Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00VALKENBURG ZH 2-KATWIJK 22 - 2Roodzand Kunstgras
19:00FORESCATE 1-TEAN 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00NOORDWIJK 1-DE GEVERS 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:30LANGERAAR 1-MEERBURG 22 - 2Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00DE GEVERS 1-VALKENBURG ZH 24 - 0Gravel
19:15MEERBURG 2-FORESCATE 10 - 4Hardcourt
19:30KATWIJK 2-NOORDWIJK 12 - 2Gravel
19:30TEAN 1-LANGERAAR 14 - 0Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00NOORDWIJK 1-MEERBURG 24 - 0Roodzand Kunstgras
19:00VALKENBURG ZH 2-TEAN 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00FORESCATE 1-KATWIJK 22 - 2Roodzand Kunstgras
19:30LANGERAAR 1-DE GEVERS 10 - 4Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00NOORDWIJK 1-FORESCATE 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:00VALKENBURG ZH 2-LANGERAAR 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:15MEERBURG 2-KATWIJK 21 - 3Hardcourt
19:30TEAN 1-DE GEVERS 11 - 3Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00DE GEVERS 1-MEERBURG 24 - 0Gravel
19:00FORESCATE 1-VALKENBURG ZH 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:30KATWIJK 2-TEAN 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:30LANGERAAR 1-NOORDWIJK 10 - 4Gravel
vrijdag 1 juni 2018
19:00DE GEVERS 1-KATWIJK 24 - 0Gravel
19:00VALKENBURG ZH 2-NOORDWIJK 10 - 4Roodzand Kunstgras
19:30TEAN 1-MEERBURG 22 - 1Gravel
19:30LANGERAAR 1-FORESCATE 11 - 3Gravel