Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Noordwest 2018

Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3

MijnKNLTB: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3

Dames 1, 1e klasse

Dames 1, 1e klasse
Daniƫlle Horbach (captain)7,1692(7)6,8353(6)
Leontine Ensing-van Dijl7,0186(7)6,5459(6)
Liesbet Flierman8,9999(8)8,5469(8)
Charlotte Smit
Suzanne de Wilde6,8714(6)6,4739(6)
Monique Heukels7,4551(7)6,3617(6)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1UITHOORN 1751120
2HOOFDDORP 1742119
3VALKENBURG ZH 1733117
4NIEUWKOOP 1741216
5ROOMBURG 1723214
6ARNOLDUSPARK 1731313
7FORESCATE 171067
8KAAGSE TC 170166
vrijdag 6 april 2018
19:00HOOFDDORP 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
19:00NIEUWKOOP 1-ARNOLDUSPARK 14 - 0Gravel
19:00ROOMBURG 1-UITHOORN 11 - 3Gravel
19:00VALKENBURG ZH 1-KAAGSE TC 13 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
19:00KAAGSE TC 1-ROOMBURG 11 - 3Kunstgras
19:00ARNOLDUSPARK 1-HOOFDDORP 10 - 4Gravel
19:00FORESCATE 1-NIEUWKOOP 11 - 3Roodzand Kunstgras
20:00UITHOORN 1-VALKENBURG ZH 12 - 2Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00VALKENBURG ZH 1-ARNOLDUSPARK 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:00ROOMBURG 1-FORESCATE 14 - 0Gravel
19:00NIEUWKOOP 1-KAAGSE TC 13 - 1Gravel
19:00HOOFDDORP 1-UITHOORN 11 - 3Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00KAAGSE TC 1-HOOFDDORP 12 - 2Kunstgras
19:00ARNOLDUSPARK 1-ROOMBURG 12 - 2Gravel
19:00FORESCATE 1-VALKENBURG ZH 11 - 3Roodzand Kunstgras
20:00UITHOORN 1-NIEUWKOOP 14 - 0Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00ROOMBURG 1-VALKENBURG ZH 12 - 2Gravel
19:00ARNOLDUSPARK 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
19:00NIEUWKOOP 1-HOOFDDORP 11 - 3Gravel
20:00UITHOORN 1-KAAGSE TC 14 - 0Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00VALKENBURG ZH 1-NIEUWKOOP 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00KAAGSE TC 1-ARNOLDUSPARK 10 - 4Kunstgras
19:00HOOFDDORP 1-ROOMBURG 14 - 0Gravel
19:00FORESCATE 1-UITHOORN 10 - 4Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00KAAGSE TC 1-FORESCATE 11 - 3Kunstgras
19:00HOOFDDORP 1-VALKENBURG ZH 12 - 2Gravel
19:00NIEUWKOOP 1-ROOMBURG 12 - 2Gravel
20:00UITHOORN 1-ARNOLDUSPARK 10 - 4Gravel