Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Noordwest 2018

Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21

MijnKNLTB: Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21

Herendubbel 17+ team 2, 2e klasse

Herendubbel 17+ team 2, 2e klasse
Xander van der Klaauw (captain)5,6637(6)4,6578(5)
Bob Segaar5,8336(6)5,5045(5)
Frank te Loo5,5211(6)5,2667(5)
Guus Hertogh5,5370(6)5,6059(6)
Tjeerd de Vries5,9342(6)4,8800(5)
Tim van Tol6,6459(6)6,1605(6)
Sander Damen5,6218(6)5,8739(6)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1KATWIJK 3751130
2FORESCATE 3733122
3ROOMBURG 5723221
4ALL OUT 5732220
5UITHOORN 3731320
6HAARLEMSCHE LTC 3714220
7DE RIJNKANTERS 5721419
8IN DEN BOOGAERD 5711510
zaterdag 7 april 2018
09:15DE RIJNKANTERS 5-HAARLEMSCHE LTC 33 - 3Gravel
10:00ROOMBURG 5-ALL OUT 53 - 3Gravel
13:30UITHOORN 3-FORESCATE 33 - 3Gravel
13:00IN DEN BOOGAERD 5-KATWIJK 30 - 6Gravel
zaterdag 14 april 2018
14:00KATWIJK 3-ROOMBURG 55 - 1Gravel
09:00HAARLEMSCHE LTC 3-UITHOORN 31 - 5Roodzand Kunstgras
13:30ALL OUT 5-IN DEN BOOGAERD 56 - 0Gravel
13:30FORESCATE 3-DE RIJNKANTERS 55 - 1Roodzand Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
10:00ROOMBURG 5-FORESCATE 34 - 2Gravel
13:30UITHOORN 3-ALL OUT 52 - 4Gravel
14:00DE RIJNKANTERS 5-KATWIJK 31 - 5Gravel
13:00IN DEN BOOGAERD 5-HAARLEMSCHE LTC 34 - 2Gravel
zaterdag 5 mei 2018
15:00KATWIJK 3-UITHOORN 34 - 2Gravel
12:30HAARLEMSCHE LTC 3-ROOMBURG 53 - 3Roodzand Kunstgras
13:30FORESCATE 3-IN DEN BOOGAERD 55 - 1Roodzand Kunstgras
13:30ALL OUT 5-DE RIJNKANTERS 55 - 1Gravel
zaterdag 12 mei 2018
10:00UITHOORN 3-DE RIJNKANTERS 54 - 2Gravel
14:00KATWIJK 3-ALL OUT 55 - 1Gravel
13:00IN DEN BOOGAERD 5-ROOMBURG 53 - 3Gravel
13:30FORESCATE 3-HAARLEMSCHE LTC 33 - 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
09:15DE RIJNKANTERS 5-IN DEN BOOGAERD 56 - 0Gravel
13:00ROOMBURG 5-UITHOORN 36 - 0Gravel
12:30HAARLEMSCHE LTC 3-KATWIJK 33 - 3Roodzand Kunstgras
13:30ALL OUT 5-FORESCATE 3Gravel
zaterdag 2 juni 2018
10:00ROOMBURG 5-DE RIJNKANTERS 51 - 5Gravel
08:30HAARLEMSCHE LTC 3-ALL OUT 55 - 1Roodzand Kunstgras
09:00IN DEN BOOGAERD 5-UITHOORN 32 - 4Gravel
13:30FORESCATE 3-KATWIJK 34 - 2Roodzand Kunstgras