Competitie

oktober 2018

maandag 1 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00HODENPIJL 5-FORESCATE 30 - 4
vrijdag 5 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00FORESCATE 1-MARLOT 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00PIJNACKER 2-FORESCATE 30 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OEGSTGEEST 1-FORESCATE 22 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00FORESCATE 2-DE METSELAARS 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00SASSENHEIM 5-FORESCATE 11 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00NOOTDORP 1-FORESCATE 11 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00FORESCATE 1-OEGSTGEEST 24 - 0Roodzand Kunstgras
zaterdag 6 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00BERKENRODE 1-FORESCATE 14 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 1-ZEE EN DUIN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-DE MUNNIK 23 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
14:00DE MUNNIK 1-FORESCATE 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
15:00FORESCATE 2-ZOETERMEER 14 - 1Roodzand Kunstgras
zondag 7 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 2-LEIDSCHENDAM 14 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00SEGHWAERT 1-FORESCATE 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
09:00FORESCATE 3-WADDINXVEEN 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 2-VERBURCH 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
11:30DE BOEKHORST 2-FORESCATE 12 - 4Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00ROOMBURG 1-FORESCATE 10 - 5Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
12:00NIEUWE SLOOT 1-FORESCATE 14 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
12:00LEEUWENBERGH 1-FORESCATE 20 - 6Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:00DE OUDE EIK 1-FORESCATE 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 122Stand
13:30FORESCATE 2-DE AERONAUTEN 20 - 6Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-VVGA 16 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 33 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00WW 1-FORESCATE 12 - 0Gravel
vrijdag 12 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00FORESCATE 1-SOBRI 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00SOBRI 3-FORESCATE 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00PIJNACKER 1-FORESCATE 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00FORESCATE 2-LEIDSCHENVEEN 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00LISSERBROEK 1-FORESCATE 13 - 1
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00LEIDSCHENVEEN 1-FORESCATE 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00FORESCATE 1-DE BOEKHORST 12 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 13 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
09:30UNICUM 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00HOOFDDORP 1-FORESCATE 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00FORESCATE 1-NEDLLOYD ROTTERDAM 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-TEHADO 14 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 14 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-DE KIKKERS 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00ROOMBURG 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00FORESCATE 1-DE RIJNKANTERS 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00HTV BERG EN DAL 1-FORESCATE 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00DE RHIJENHOF 2-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:00FORESCATE 2-NIEUWE SLOOT 20 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
11:00RIJSHAEGHE 1-FORESCATE 22 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00PLASWIJCK '62 2-FORESCATE 20 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:00DE LEIDSE HOUT 1-FORESCATE 35 - 1Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 122Stand
13:30FORESCATE 2-SOBRI 25 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-TEAN 12 - 4Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00DE KIEVITEN 1-FORESCATE 12 - 0Gravel
vrijdag 19 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00LEIDSCHENVEEN 1-FORESCATE 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00FORESCATE 3-DE RHIJENHOF 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 2-DE RIJNKANTERS 34 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00SEGHWAERT 2-FORESCATE 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00FORESCATE 1-DE OUDE EIK 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-TEAN 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00VALKENBURG ZH 1-FORESCATE 12 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 20 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
11:00OVERSCHIE 1-FORESCATE 15 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
12:30NOORDWIJK 2-FORESCATE 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-DELFTSE TENNISBOND 10 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 1-VOORHOUT 14 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 21 oktober 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00FORESCATE 1-OEGSTGEEST 11 - 5Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 122Stand
09:00WILHELMUS 1-FORESCATE 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
09:00FORESCATE 3-BENTHUIZEN 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 2-THOR DE BATAAF 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00FORESCATE 1-WILHELMUS 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:30KUDELSTAART 1-FORESCATE 10 - 5Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STRANDVLIET 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
10:00DE RIJNKANTERS 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
10:30DE DELFTSE HOUT 4-FORESCATE 10 - 6Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00LEIDSCHENDAM 1-FORESCATE 26 - 0Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00FORESCATE 1-NEVER OUT HOUTRUST 21 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 26 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00FORESCATE 1-ZEVENHUIZEN 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00NOOTDORP 7-FORESCATE 30 - 4Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00FORESCATE 2-LEIDSCHENDAM 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00VERBURCH 1-FORESCATE 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00BENTHUIZEN 1-FORESCATE 12 - 2Kunstgras
zaterdag 27 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:00DEKKER TENNIS 1-FORESCATE 12 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-STEVENSHOF 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:30STEVENSHOF 1-FORESCATE 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-SASSENHEIM 24 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 28 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-SASSENHEIM 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00FORESCATE 1-TEAN 26 - 0Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00FORESCATE 1-DE OUDE EIK 26 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:00FORESCATE 1-SASSENHEIM 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ORANJE TC 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00ROOMBURG 1-FORESCATE 11 - 5Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 2-QRAVEL 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 2-DE LEIDSE HOUT 14 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00NOOTDORP 1-FORESCATE 12 - 0Gravel
woensdag 31 oktober 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
17:00FORESCATE 1-DE LEIDSE HOUT 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 2-VALKENBURG ZH 21 - 3Roodzand Kunstgras