Competitie

april 2018

donderdag 5 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00NAALDWIJK 2-FORESCATE 20 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00DEKKER ROKKEVEEN 1-FORESCATE 11 - 1
vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00HOOFDDORP 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 2-TEHADO 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-ZEVENHOVEN 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00UNICUM 2-FORESCATE 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-TEAN 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00DE GEVERS 1-FORESCATE 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00FORESCATE 3-UNICUM 31 - 3Gravel
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
11:00BOSKOOP 1-FORESCATE 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30UITHOORN 3-FORESCATE 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00BOSKOOP 2-FORESCATE 12 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00SLOTERPLAS 3-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
12:00TEHADO 1-FORESCATE 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00FORESCATE 4-HAARLEMSCHE LTC 46 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-EINDENHOUT 32 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-ZANDVOORT 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
13:30FORESCATE 2-HAARLEMSCHE LTC 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
13:30FORESCATE 6-SIKKENS 20 - 6Gravel
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00'T LOO 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00DE RHIJENHOF 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
11:00BTV E '68 2-FORESCATE 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30TENNIPHIL 1-FORESCATE 32 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00DE DELFTSE HOUT 1-FORESCATE 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-PARK MARLOT 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 3-MARLOT 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 4-LEIMONIAS 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00FORESCATE 3-OUD WASSENAAR 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:30NAALDWIJK 1-FORESCATE 14 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00ALKEMADE 1-FORESCATE 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
13:00BENTHUIZEN 1-FORESCATE 20 - 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30FORESCATE 1-ZWAANSHOEK 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-GRIFFENSTEYN 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 5-NOOTDORP 25 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 4-DE MUNNIK 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00NEVER OUT HOUTRUST 1-FORESCATE 10 - 2
donderdag 12 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-CONCORDIA 11 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:00FORESCATE 1-LOVE '70 10 - 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 1-NIEUWKOOP 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00NIEUWKOOP 3-FORESCATE 22 - 2
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00WOUBRUGGE 1-FORESCATE 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-ZEE EN DUIN 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00RIJPWETERING 1-FORESCATE 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-TEAN 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:30NIEUWVEEN 1-FORESCATE 22 - 2Hardcourt
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
09:15DE RIJNKANTERS 6-FORESCATE 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00ARTESIA 1-FORESCATE 45 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30QRAVEL 4-FORESCATE 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
14:00HILLEGOM 6-FORESCATE 65 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00NOORDEN 1-FORESCATE 22 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00FORESCATE 1-DEKKER TENNIS 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
12:00MVKV 1-FORESCATE 32 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 1-BOTESA 13 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-VOORHOUT 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30FORESCATE 3-DE RIJNKANTERS 55 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30FORESCATE 5-BENTHUIZEN 14 - 2Gravel
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:00NOORDWIJK 2-FORESCATE 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00TEAN 2-FORESCATE 36 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:15THOR DE BATAAF 4-FORESCATE 31 - 5
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30STEVENSHOF 2-FORESCATE 13 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30MAASLAND 3-FORESCATE 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
15:30OEGSTGEEST 4-FORESCATE 42 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00FORESCATE 1-PLASWIJCK '62 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00FORESCATE 2-LEIMONIAS 15 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 2-TE WERVE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:00FORESCATE 1-LEIMONIAS 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
13:30FORESCATE 2-LEIDSCHENDAM 26 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
11:00LEIDSCHENDAM 1-FORESCATE 46 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00STARTBAAN 1-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-LEEUWENBERGH 22 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-NIEUWERKERK 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00FORESCATE 1-DE RHIJENHOF 31 - 1Gravel
donderdag 19 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ORANJE TC 1-FORESCATE 21 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00RLTC 1-FORESCATE 11 - 1Gravel
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ROOMBURG 1-FORESCATE 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 2-OOSTHOUT 42 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-SASSENHEIM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TEHADO 2-FORESCATE 10 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 3-TEHADO 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-NIEUWKOOP 33 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:15MEERBURG 2-FORESCATE 10 - 4Hardcourt
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
10:00ROOMBURG 5-FORESCATE 34 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30DE KIKKERS 6-FORESCATE 54 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
09:00DE MERENWIJK 1-FORESCATE 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
12:00FORESCATE 3-DE MUNNIK 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00FORESCATE 4-ZEE EN DUIN 43 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-UNICUM 56 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-TEAN 43 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
13:30FORESCATE 2-TEAN 52 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
13:30FORESCATE 6-DE BOEKHORST 71 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
11:00UNICUM 3-FORESCATE 13 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
16:30DE MERENWIJK 1-FORESCATE 16 - 0Gravel
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
08:30ZOETERMEER 2-FORESCATE 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00HILLEGOM 1-FORESCATE 21 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ORANJE TC 1-FORESCATE 16 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
11:00BTV E '68 1-FORESCATE 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00ZEE EN DUIN 1-FORESCATE 23 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30ROOMBURG 4-FORESCATE 33 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:30PIJNACKER 1-FORESCATE 22 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-WOC 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 3-WW 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 4-NOOTDORP 30 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00FORESCATE 3-DE GEVERS 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00SCHIEBROEK 1-FORESCATE 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-KROMMENIE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 5-DE RHIJENHOF 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 4-DE BOEKHORST 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00THOR DE BATAAF 2-FORESCATE 10 - 2
donderdag 26 april 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-KRALINGEN 31 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:00FORESCATE 1-VICTORIA 12 - 0Roodzand Kunstgras