Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
09:00BADHOEVEDORP 3-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
09:00SASSENHEIM 4-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
09:00DE KIKKERS 8-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30KONTAKT 3-FORESCATE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
15:00EINDENHOUT 7-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00FORESCATE 1-OEGSTGEEST 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 1-SASSENHEIM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-JOY JAAGPAD 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30FORESCATE 3-IN DEN BOOGAERD 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30FORESCATE 5-SASSENHEIM 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
14:00LISSE 2-FORESCATE 6Gravel
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
09:00DE RHIJENHOF 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00DE MUNNIK 2-FORESCATE 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00SASSENHEIM 1-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:30HANENBURG 2-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
12:00ZEE EN DUIN 2-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:00ORANJE TC 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE MUNNIK 2-FORESCATE 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00FORESCATE 1-BE QUICK-GOUDA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00FORESCATE 2-SEGHWAERT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
09:00FORESCATE 2-WADDINXVEEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00FORESCATE 1-VERBURCH 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-BUYTENWEGH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-OBVIUS 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 2-THOR DE BATAAF 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
13:30FORESCATE 1-NAALDWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
14:30BILTHOVEN 3-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00FORESCATE 1-LEEUWENBERGH 1Gravel
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 1-VALKENBURG ZH 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00TER AAR 1-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-VOORHOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ALKEMADE 3-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-KATWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:30KATWIJK 1-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
20:00LISSE 3-FORESCATE 2Gravel
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
09:00ZUID-WEST 2-FORESCATE 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00ARNOLDUSPARK 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
12:00ARNOLDUSPARK 2-FORESCATE 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:00NOORDWIJK 2-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:00TENNIS2TENNIS 2-FORESCATE 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
09:00UNICUM 3-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00FORESCATE 1-NIEUWE SLOOT 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
13:00FORESCATE 4-DE LEIDSE HOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-WOC 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30FORESCATE 3-HAARLEMSCHE LTC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
13:30FORESCATE 6-DE RIJNKANTERS 7Gravel
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
NIEUWERKERK 7-FORESCATE 3
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00DE MUNNIK 2-FORESCATE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:00LEIMONIAS 2-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
10:00ORANJE TC 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:30PIJNACKER 2-FORESCATE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
09:00FORESCATE 1-BOTESA 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
09:00FORESCATE 2-STARTBAAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 3-DE OUDE EIK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 4-SEGHWAERT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
11:00DEKKER TENNIS 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
12:00TRIOMF 1-FORESCATE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-ROOMBURG 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-NOOTDORP 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 4-BLOEMENDAAL 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
14:00NAALDWIJK 1-FORESCATE 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00DE RHIJENHOF 2-FORESCATE 1Gravel
woensdag 16 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:00MVKV 1-FORESCATE 1
donderdag 17 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-LEIMONIAS 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
20:00FORESCATE 1-LEIMONIAS 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ARNOLDUSPARK 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 2-UNICUM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-HAZERSWOUDE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 3-OVERBOS 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-BOTESA 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00NOORDWIJK 1-FORESCATE 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:30OVERBOS 3-FORESCATE 1Kunstgras
woensdag 23 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:30FORESCATE 1-NOORDWIJK 2Roodzand Kunstgras
donderdag 24 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00BERKENRODE 1-FORESCATE 2Gravel
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
18:30FORESCATE 1-NOORDWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 1-UITHOORN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00OEGSTGEEST 4-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE BOEKHORST 1-FORESCATE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-VALKENBURG ZH 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:15BOSKOOP 1-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:30TEAN 2-FORESCATE 2Gravel
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
09:00VOORHOUT 3-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ROOMBURG 2-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
09:00ALKEMADE 1-FORESCATE 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
12:00FORESCATE 3-UITHOORN 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-AMSTELPARK 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 1-DE MERENWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 2-BENNEBROEK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30UNICUM 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
13:30FORESCATE 2-OEGSTGEEST 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30ALL OUT 5-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30FORESCATE 5-DE BOEKHORST 4Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
DDV 1-FORESCATE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:15DE LEIDSE HOUT 2-FORESCATE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00SPIJKENISSE 3-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30STEVENSHOF 1-FORESCATE 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
09:00FORESCATE 2-CAPELLE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00DE DELFTSE HOUT 3-FORESCATE 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00FORESCATE 3-NIEUWE SLOOT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:00FORESCATE 1-BTV E '68 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:00FORESCATE 1-RIJSHAEGHE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
10:00NAALDWIJK 2-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
13:30FORESCATE 1-KATWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 3-WADDINXVEEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 5-SPIJKENISSE 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-SASSENHEIM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
17:00FORESCATE 1-THOR DE BATAAF 1Gravel
woensdag 30 mei 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:00NIEUW VENNEP 2-FORESCATE 1Gravel
donderdag 31 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00KRALINGEN 2-FORESCATE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BEQUICK-MAASSLUIS 1-FORESCATE 1Roodzand Kunstgras