Competitie

juni 2018

vrijdag 1 juni 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 3Stand
19:00KAAGSE TC 1-FORESCATE 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 2-ROOMBURG 42 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-SASSENHEIM 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00FORESCATE 2-TER AAR 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:15BOSKOOP 1-FORESCATE 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:30NIEUWE SLOOT 2-FORESCATE 33 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:30LANGERAAR 1-FORESCATE 11 - 3Gravel
zaterdag 2 juni 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 18Stand
12:00OVERHOUT 3-FORESCATE 21 - 5
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 15Stand
13:00DEKKER TENNIS 3-FORESCATE 64 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
15:00DE VLIEGENDE HOLLANDER 1-FORESCATE 22 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
09:30KUDELSTAART 3-FORESCATE 24 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
10:00FORESCATE 1-DE GEVERS 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
10:30ALL OUT 3-FORESCATE 45 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 8Stand
12:00FORESCATE 3-ABBENES 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 1-ZWAANSHOEK 23 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 1-DE VLIEGENDE HOLLANDER 45 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 21Stand
13:30FORESCATE 3-KATWIJK 34 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
13:30FORESCATE 5-OEGSTGEEST 65 - 1Gravel
zondag 3 juni 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
08:30THOR DE BATAAF 1-FORESCATE 45 - 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DELFTSE TENNISBOND 1-FORESCATE 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
12:00TE WERVE 1-FORESCATE 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 3e klasse - Afdeling 8Stand
12:30DE KIKKERS 1-FORESCATE 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:30VREDENBURCH 2-FORESCATE 34 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
14:30DEKKER ROKKEVEEN 2-FORESCATE 20 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 130Stand
09:00MERENWIJK 1-FORESCATE 11 - 5
start 9uur
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 132Stand
09:00BOSKOOP 2-FORESCATE 36 - 0
Alleen pinnen in het clubhuis.
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 136Stand
09:00METSELAARS 2-FORESCATE 21 - 5
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
09:00FORESCATE 2-ZEVENSPRONG 25 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 3-DE KIEVITEN 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 7Stand
09:00FORESCATE 2-HTV BERG EN DAL 11 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 11Stand
09:00FORESCATE 3-LISSE 24 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:30TANTHOF DELFT 2-FORESCATE 11 - 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-STRANDVLIET 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 5-LEIMONIAS 41 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 4-WOC 35 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 6Stand
13:30FORESCATE 1-HOOFDDORP 10 - 6Gravel
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
15:00HANENBURG 2-FORESCATE 12 - 0Gravel
woensdag 6 juni 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:30FORESCATE 1-LEIDSCHENVEEN 14 - 0Roodzand Kunstgras
woensdag 13 juni 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:30FORESCATE 1-DE RIJNKANTERS 34 - 0Roodzand Kunstgras
woensdag 20 juni 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:00WW 1-FORESCATE 11 - 3
woensdag 27 juni 2018
KNLTB zomeravond Landelijk 2018 Dames dubbel 17+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 14Stand
19:30FORESCATE 1-LEIDSCHENVEEN 24 - 0Roodzand Kunstgras