Competitie

september 2018

vrijdag 14 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00HODENPIJL 1-FORESCATE 10 - 4
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00FORESCATE 3-BES 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 2-NOOTDORP 94 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00VREDENBURCH 1-FORESCATE 23 - 1
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00FORESCATE 1-LISSE 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-DE MUNNIK 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:00DE MUNNIK 1-FORESCATE 10 - 4Roodzand Kunstgras
zaterdag 15 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:30ABN-AMRO AMSTERDAM 1-FORESCATE 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00FORESCATE 1-ZOETERMEER 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-NNPV-DH, AFD. LAWN TENNIS 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
14:00BOTESA 2-FORESCATE 20 - 4Gravel
zondag 16 september 2018
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 122Stand
DE KIEVITEN 2-FORESCATE 22 - 4
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-HAZERSWOUDE 25 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00FORESCATE 1-DE OUDE EIK 25 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00FORESCATE 1-NOOTDORP 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00LEIMONIAS 2-FORESCATE 25 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:00FORESCATE 1-VOORHOUT 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
11:00RIJSHAEGHE 1-FORESCATE 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
12:00DEKKER ROKKEVEEN 1-FORESCATE 21 - 4Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
13:00DE OUDE EIK 1-FORESCATE 36 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 2-NOOTDORP 33 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00DE MUNNIK 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00FORESCATE 1-CONCORDIA 21 - 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 21 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00FORESCATE 1-NOOTDORP 14 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00FORESCATE 2-DE KIEVITEN 22 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00OVERBOS 1-FORESCATE 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00LOVE '70 1-FORESCATE 10 - 4Hardcourt
zaterdag 22 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
09:30DE KIEVITEN 1-FORESCATE 14 - 1Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
13:30FORESCATE 1-DE MUNNIK 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
13:30FORESCATE 2-ZEE EN DUIN 24 - 0Roodzand Kunstgras
zondag 23 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
09:00LEEUWENBERGH 1-FORESCATE 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
09:00FORESCATE 3-DE MUNNIK 32 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
09:00FORESCATE 2-DE MUNNIK 20 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:00OEGSTGEEST 1-FORESCATE 25 - 1Gravel
vrijdag 28 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00DE AERONAUTEN 1-FORESCATE 12 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 15Stand
19:00FORESCATE 3-RIJSHAEGHE 32 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00FORESCATE 2-SOBRI 44 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 35Stand
19:00NAALDWIJK 1-FORESCATE 24 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 36Stand
19:00FORESCATE 1-SASSENHEIM 44 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00FORESCATE 1-TEHADO 12 - 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 21Stand
19:15RIJSENHOUT 2-FORESCATE 12 - 2Roodzand Kunstgras
zaterdag 29 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-FORESCATE 20 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 6Stand
12:00FORESCATE 1-SCHIEDAM NOORD 10 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 5Stand
13:30FORESCATE 1-BENTHUIZEN 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren dubbel 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
14:00HBC 1-FORESCATE 12 - 2Kunstgras
zondag 30 september 2018
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
09:00FORESCATE 1-BOSKOOP 15 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 81Stand
09:00FORESCATE 1-DE MUNNIK 14 - 2Gravel
 
KNLTB Najaar Groen 2018 Groen - Groen 2 - Afdeling 122Stand
09:00PARK MARLOT 4-FORESCATE 21 - 5Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
09:00SOBRI 1-FORESCATE 11 - 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
09:00FORESCATE 2-DE MERENWIJK 16 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 3e klasse - Afdeling 4Stand
09:00FORESCATE 1-DE OUDE EIK 13 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 15Stand
10:30TER AAR 1-FORESCATE 34 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
11:00HAZERSWOUDE 1-FORESCATE 23 - 2
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 9Stand
11:30DELFTSE TENNISBOND 2-FORESCATE 24 - 2Gravel
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 3e klasse - Afdeling 7Stand
13:30FORESCATE 2-PASSING SHOT 23 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB najaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30BLOEMENDAAL 2-FORESCATE 13 - 3Gravel
 
KNLTB najaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
17:00FORESCATE 1-HTV BERG EN DAL 11 - 1Roodzand Kunstgras