Nieuws

Oproep om extra handjes

Bij Forescate organiseren we talloze gezellige activiteiten voor alle leden. Vele handen maken licht werk. Kom je ons team versterken? Kleine klusjes, grote klussen die je ook heel goed gezamenlijk met tennismaatje kunt doen. We zoeken leden die willen helpen om leden te informeren. Help je mee met bijhouden site, Facebook en Insta bijvoorbeeld? Ook zoeken we leden die sponsoring een uitdaging vinden. Meld je nu aan.

kinderhandjes

Je hoeft geen uitgebreide staat van diensten te hebben. Handig als je affiniteit met je aangeboden dienst.

Momenteel zoeken we leden die ons willen helpen bij het actueel houden van website, Facebook en Instagram. Of bijvoorbeeld nieuwsbrieven maken en verzenden. Er speelt veel en leden informeren is daar een belangrijk onderdeel van.

Ook sponsoring is een belangrijk onderdeel binnen onze club. Met ambitieuze plannen van het nieuwe bestuur een uitgelezen kans voor partners om zich te profileren binnen de tennisclub. Dus help mee en meld je aan.

 

Informeer bij de verschillende vrijwilligers hoe leuk het is.

Er is een overzicht beschikbaar wat er gedaan moet worden. Dus laat weten als je interesse hebt.

Naast overleg (alleen indien het nodig is) en diverse activiteiten waarvoor we altijd handjes nodig hebben, organiseert het bestuur 1x per jaar een leuke activiteit om alle vrijwilligers te bedanken. Leuk om te weten ;-)

Stuur een mailtje naar: tvforescate@gmail.com o.v.v. extra handjes.

 

Vele handen maken licht werk!!! Dus meld je aan!

 

« Terug

» Nieuws archief