Banenindeling jeugd najaarscompetitie

Zie hieronder de baanindelingen voor de verschillende speelrondes in de najaarscompetitie voor de jeugd.

Baanindeling zondag 16 september 2018
  1 2 3 4 5 6 9 10
11
09.00 J141 J141 Gr1 Gr1 G141 G141 training M171 M171
10.30 J141 J141 Gr1 Gr1 G141 G141 training M171 M171
12.00 J141 J141 Gr1 Gr1 G141 G141 training M171 M171
13.30 J141 J141 J172 J172 J172 J172 training M171 M171
15.00 vrij spelen vrij spelen J172 J172 vrij spelen vrij spelen training vrij spelen vrij spelen
16.30 vrij spelen vrij spelen J172 J172 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen

 

Groen 1 Forescate 1     De Oude Eik 2
Jongens tm 14 2e klasse Afd 13 Forescate 1 Nootdorp 3
Meisjes tm 17 3e klasse Afd 4 Forescate 1 Voorhout 1
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 6 Forescate 1 Hazerswoude 2
Jongens tm 17 3e klasse Afd 5 Forescate 2 Nootdorp 3

 

Baanindeling zondag 23 september 2018
  1 2 3 4 5 6 9 10 11 12
13
09.00 J143 J143 WT Rood J142 J142 training G142 G142 J171 J171
10.30 J143 J143 J142 J142 training G142 G142 J171 J171
12.00 J143 J143 vrij spelen vrij spelen J142 J142 training G142 G142 J171 J171
13.30 J143 J143 Gr2 Gr2 J142 J142 training H1 H1 J171 J171
15.00 vrij spelen vrij spelen Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen training H1 H1 vrij spelen vrij spelen
16.30 vrij spelen vrij spelen Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen H1 H1 vrij spelen vrij spelen

 

Rood 1 - Afdeling 99      
Jongens tm 14 2e klasse Afd 15 Forescate 3 De Munnik 3
Jongens tm 17 3e klasse Afd 3 Forescate 1 HTV Berg en Dal 2
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 7 Forescate 2 Zoetermeer 1
Jongens tm 14 2e klasse Afd 9 Forescate 2 De Munnik 2
Groen 2 Forescate 2     WW 2
Heren Zondag 1e klasse Afd 1 Forescate 1 Joy Jaagpad 1

 

Baanindeling zondag 30 september 2018
  1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13
15
09.00 J172 J172 G141 G141 Gr1 Gr1 M171 training WT Oranje         09:00-12:00 M171
10.30 J172 J172 G141 G141 Gr1 Gr1 M171 training M171
12.00 J172 J172 G141 G141 Gr1 Gr1 M171 training WT Oranje         13:00-16:00 M171
13.30 J172 J172 H2 H2 vrij spelen vrij spelen M171 training M171
15.00 vrij spelen vrij spelen H2 H2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen training vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen
16.30 vrij spelen vrij spelen H2 H2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen

 

Oranje 1 - Afdeling 144      
Groen 1 Forescate 1     De Munnik 1
Meisjes tm 17 3e klasse Afd 4 Forescate 1 De Oude Eik 1
Jongens tm 17 3e klasse Afd 5 Forescate 2 De Merenwijk 1
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 6 Forescate 1 Boskoop 1
Oranje 1 - Afdeling 145      
Heren Zondag 3e klasse Afd 7 Forescate 2 Passing Shot 2

 

Baanindeling zondag 7 oktober 2018
  1 2 3 4 5 6 7 10 11 12
13
09.00 vrij spelen vrij spelen J142 J142 J142 J142 vrij spelen G142 G142 J143 J143
10.30 vrij spelen vrij spelen J142 J142 J142 J142 vrij spelen G142 G142 J143 J143
12.00 WT Rood        11:00-12:30 WT Oranje           11:00-14:00             (met Ace en Love!) J142 G142 G142 J143 J143
13.30 J171 J171 J142 H1 H1 Gr2 Gr2
15.00 J171 J171 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen H1 H1 Gr2 Gr2
16.30 J171 J171 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen H1 H1 Gr2 Gr2

 

Rood 2 - Afdeling 62      
Oranje 2 - Afdeling 175      
Jongens tm 14 2e klasse Afd 15 Forescate 3 Waddinxveen 1
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 7 Forescate 2 Leischendam 1
Jongens tm 14 2e klasse Afd 9 Forescate 2 Verburch 1
Groen 2 Forescate 2     De Aeronauten 2
Jongens tm 17 3e klasse Afd 3 Forescate 1 Thor de Bataaf 3
Heren Zondag 1e klasse Afd 1 Forescate 1 VVGA 1

 

Baanindeling zondag 14 oktober 2018
  1 2 3 4 5 6 9 10
11
09.00 G141 G141 J141 J141 J172 J172 training M171 M171
10.30 G141 G141 J141 J141 J172 J172 training M171 M171
12.00 G141 G141 J141 J141 J172 J172 training M171 M171
13.30 Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen training H1 H1
15.00 Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen training H1 H1
16.30 Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen H1 H1

 

Jongens tm 14 2e klasse Afd 13 Forescate 1 De Rijnkanters 1
Meisjes tm 17 3e klasse Afd 4 Forescate 1 De Leidse Hout 1
Jongen tm 17 3e klasse Afd 5 Forescate 2 Nieuwe Sloot 2
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 6 Forescate 1 De Kikkers 1
Groen 2 Forescate 2     Sobri 2
Heren Zondag 1e klasse Afd 1 Forescate 1 Tean 1

 

Baanindeling zondag 21 oktober 2018
  1 2 3 4 5 6 9 10 11 12
13
09.00 G142 G142 Gr1 Gr1 J143 J143 training J171 J171 J142 J142
10.30 G142 G142 Gr1 Gr1 J143 J143 training J171 J171 J142 J142
12.00 G142 G142 Gr1 Gr1 J143 J143 training J171 J171 J142 J142
13.30 H2 H2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen training vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen
15.00 H2 H2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen training vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen
16.30 H2 H2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen

 

Groen 1 Forescate 1     Oegstgeest 1
Jongens tm 14 2e klasse Afd 15 Forescate 3 Benthuizen 1
Jongens tm 17 3e klasse Afd 3 Forescate 1 Wilhelmus 1
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 7 Forescate 2 Toeg-Rotterdam 2
Jongens tm 14 2e klasse Afd 9 Forescate 2 Thor de Bataaf 1
Heren Zondag 3e klasse Afd 7 Forescate 2 Pijnacker 1

 

Baanindeling zondag 28 oktober 2018
  1 2 3 4 5 6 9 10 11 12
13
09.00 G141 G141 J141 J141 Gr1 Gr1 training J171 J171 M171 M171
10.30 G141 G141 J141 J141 Gr1 Gr1 training J171 J171 M171 M171
12.00 G141 G141 J141 J141 Gr1 Gr1 training J171 J171 M171 M171
13.30 H2 H2 J141 J141 Gr2 Gr2 training J171 J171 M171 M171
15.00 H2 H2 vrij spelen vrij spelen Gr2 Gr2 training vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen
16.30 H2 H2 vrij spelen vrij spelen Gr2 Gr2 vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen vrij spelen

 

Groen 1 Forescate 1     Tean 2
Jongens tm 14 2e klasse Afd 13 Forescate 1 De Oude Eik 2
Meisjes tm 17 3e klasse Afd 4 Forescate 1 Sassenheim 1
Jongens tm 17 3e klasse Afd 5 Forescate 2 De Leidse Hout 1
Gemengd tm 14 2e klasse Afd 6 Forescate 1 Sasenheim 1
Groen 2 Forescate 2     Dekker Rokkeveen 4
Heren Zondag 3e klasse Afd 7 Forescate 2 Qravel 1